مراسم تجليل

#

مراسم تجليل از خدمات بيست ساله جناب آقاي رجبعلي خسروآبادي در صنعت گردشگري كشور

مراسم تجليل از خدمات بيست ساله رجبعلي خسروآبادي مدير كل سابق سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان تهران در صنعت گردشگري كشور با حضور دبير جامعه تورگردانان ايران ، روساي انجمن ها، تشكل هاي بخش خصوصي،جامعه هتلداران، مديران محترم دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري صنعت گردشگري كشور و همچنين احمد مسجد جامعي عضو شورای اسلامی شهر تهران روز دوشنبه چهاردهم اسفند ماه جاري در هتل بزرگ تهران برگزار شد.
در اين مراسم سيد هادي شيرازي دبير جامعه تورگردانان ايران طي سخناني گفت:شاهد بوديم كه قانون و قانون مداری از آغازین روزهای كاري ، همواره مورد توجه آقاي خسروآبادي بوده است. جزو نادرترین مدیرانی بودند  كه واگذاري امور مربوط به  بخش خصوصي را آغاز کردند . از جمله موارد نادری بودند که در اتاقشان همیشه به روی بخش خصوصی باز بود.
وي نوسازي بافت هاي فرسوده را از آورده هاي مثبت دوران مديريت ايشان برشمرد و گفت: بافت‌های فرسوده در شهرتهران دارای ریشه‌های ارزشمند با غنای فرهنگی ، اجتماعی و معماری است .یکی از کارهایی که در حرفه ما تاثیر بسیار زیادی داشته نوسازي بافت هاي فرسوده  شهر تهران بوده كه به عنوان پیشانی تورهای ورودی محسوب مي شود.امروزه مرکز شهرتهران  و بافت تاریخی تبديل به یک موزه شده است. ناصر خسرو، باب همایون، امامزاده یحیی، بازار، سی تیر و  ساختمان ها ساماندهی شده اند. چهار راه ادیان آنجاست.جاذبه هاي تاريخي مسیحی، زرتشتی، یهودی و مسلمان کنار هم در این خیابان هستند. و الان رسیدن به این خیابان برای تورهای ما شده یکی از الویت ها، که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
شيرازي عملگرايي را از ويژگي هاي مثبت خسروآبادي برشمرد و گفت: در بسیاری از موارد خارج از حوزه تهران اگر با مشکلی مواجه بودیم  باز هم از کمک ایشان بهره مند می شدیم.

در پايان مراسم ،لوح تقدير جامعه توسط سيدهادي شيرازي دبير جامعه تورگردانان ايران به آقاي خسروآبادي اهدا شد.
  • # 16 اسفند 1396
  • # اخبار جامعه تورگردانان ایران
  • # 0
  • # 385

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بنویسید: