نمایشگاه گردشگری فيتور اسپانیا

#

سی‌ونهمین دوره نمایشگاه فیتور

حضور اعضاي جامعه تورگردانان ايران در نمایشگاه گردشگری فيتور اسپانیا

سی‌ونهمین دوره نمایشگاه فیتور با رقابت ۱۶۵ کشور جهان درحالی آغاز به کار کردكه اسپانیا در سال ۲۰۱۸ با ۸۲ میلیون و ۶۰۰ هزار گردشگری خارجی و کسب درآمدی نزدیک به ۹۰ میلیارد یورو یکی از دو قدرت بزرگ صنعت گردشگری در جهان شناخته می‌شود.

نمایشگاه گردشگری این کشور هر سال در واپسین روزهای ماه ژانویه در شهر مادرید، مقر سازمان جهانی جهانگردی برگزار می‌شود و به واسطه آنکه پایگاهی مهم برای کشورهای آمریکای لاتین است، اهمیت و مخاطبان زیادی دارد. امسال نیز فیتور با ۱۰ هزار و ۴۸۵ شرکت برگزار شد كه ايران با ۳۱ توراپراتور در آن حضور داشته است.

شركت هاي پرديسان گشت،ماركوپولو،ايران دوستان،ارگ جديد،آيتو،علاالدين،و راه تمدن پارسيان از اعضاي جامعه تورگردانان ايران در زمره  شركت كنندگان در اين نمايشگاه بودند.

گقتني است در حاشيه نمايشگاه  با حضور علی‌ اصغر مونسانمعاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،   حسن قشقاويسفیر جمهوری اسلامی در مادرید و همچنین کارآفرینان و تورگردانان گردشگری ایران و اسپانیا  نشست ویژه معرفی جاذبه های گردشگری ایران در اسپانیا برگزار شد.

در اين نشست برخی از نمایندگان شرکت های تورگردانی ضمن استقبال از تمهیدات پیش بینی شده برای ورود گردشگر به ایران از جمله عدم درج مهر ورود وخروج در گذرنامه های گردشگران برای جلوگیری از بروز مشکل برای آنان با توجه به سیاست ها و رفتارهای محدود کننده آمریکای ها در این زمینه و همچنین ایجاد تسهیلات صدور روادید الکترونیک،پرسش هایی را در این زمینه مطرح کردند که علی‌ اصغر مونسان توضیحات تکمیلی در این زمینه ها را ارایه کرد.

  • # 13 بهمن 1397
  • # نمايشگاههاي بين المللي گردشگري
  • # 0
  • # 315

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بنویسید: